| TruewordxD a întrebat:

ce jocuri imi puteti recomanda si mipentru urmatoarele cerinte:

System Model :GeForce 7050M-M

Procesor: AMD Sempron(tm) Procesor LE-1150, ~2. 0GHZ

RAM: 1792MB RAM

Memorie Placa Video: 512

!

2 răspunsuri:
| Seby911 a răspuns:

Memoria ca memorie la placa video, e mai important numele decat cati RAMi are placa video...
Oricum e cam slabut sistemul, sunt cateva jocuri mai mici (sau unele putin mai vechi care inca sunt jucate) care sunt chiar bune(team fortress 2, quake, warcraft 3, Halo CE, BF1942, San Andreas multiplayer, etc) dar depinde mult de placa video in cazul tau.

| TruewordxD explică (pentru Seby911):

Pai momentan joc Hitman: Blood Money si imi merge foarte bine.Mai am si Black and White 2 am jucat si Vampire The Masquerade Bloodlines si cam aproape toate jocurile din 2005 si cateva din 2006.Ai dreptate cu placa video, e cam mica dar ma bate gandul sa imi cumpar una de 1GB si nu cred ca o sa mai am treaba pe viitor dupa aia cu jocurile.