| AlexandruSfetcu1998 a întrebat:

ce jocuri merg pe aceata configuratie: Procesor Intel Pentium 4: 3.4 GHz, ram 2 g tip memorie DDRam2 placa video Intel GMA3000 256mb share si Chipset placa de baza Intel Q965
si vreau sa mai stiu daca imi merge si pes 2013 pe aceasta configuratie, pentru ca am vazut ca nu cere foarte mult big grin

DAU FUNDAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| Arl34 a răspuns:

Salut,uite aici niste jocuri:
Fifa 2010
Fifa manager 2013
Nba 2008
Assassin's creed
Stronghold crusader
Gta san andreas.
Pes 2013 nu stiu daca iti merge... Poti sa incerci, daca dai grafica minima (640x480) 4:3 (aceasta e grafica minima). Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex iti pot spune ca pes 2013 merge dar nu sunt sigur daca merge doar la low dar poti incerca
alte jocuri ai putea sa cauti pe net

| ShadowKayne a răspuns:

Intr-adevar pes 2013 nu cere mult dar ti-ar trebui o placa video de 512. poti sa incerci cu setarile graficii pe minim dar sunt putine sanse sa-ti mearga.incearca niste jocuri cu fotbal din 2010 sau 2011 alea ar trebui sa-ti mearga fara probleme. poti incerca sa cauti jocuri gen assassin creed primele 4 jocuri ale seriei. hitman pana la blood money si mai cauta tu pe internet top games 2010 sau poate chiar 2011.incearca dead space 2.