| AlexandruSfetcu1998 a întrebat:

ce windows sa bag pe acest calculator cu urmatoarea configuratie: Procesor Intel Pentium 4: 3.4 GHz, ram 2 g tip memorie DDRam2 placa video Intel GMA3000 256mb share si Chipset placa de baza Intel Q965 si HDD 160 G

Răspuns Câştigător
| Gotdns a răspuns:

Windows 7 o sa iti mearga f ok...
Eu am cam acelasi pc numai ca am procesor dual-core si la placa video 512mb si am windows 8winking

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Pai ai destul de bun pc
Iti merge ok windows 7 dar si windows XP

| Me2 a răspuns:

Windows 7 32 bit (x86) dar home premium, 2gb ram ajung, procesoru e ok, iar daca placa video suporta si DX9 merge si aero (transparenta in meniuri, si taskbar), daca nu si fara aero ca nu mori

Răspuns utilizator avertizat