| anonim_4396 a întrebat:

ce jocuri mi-ar merge BINE pe HIGH? am laptop... vreau cat mai multe! big grin

. GTA V mi-ar merge? GTA IV imi mergea super greu. dupa ce mi-am instalat patch-urile parca mergea mai bine. dar tot parca aveam putin lag
Rezolutia: 1920x1080 60hz
Procesor: Intel Core i5-4200H 2.8GHz
Placa Video: NVIDIA GTX 950M 4GB
RAM: 8GB

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Laptopurile nu sunt făcute pentru gaming. Poate dacă ai plăti pentru el epste 5000 de RON.
Nu, ți-ar merge în reluare cu această configurație, dar ai șanse să joci pe rezoluții mai mici și pe mediu sau minim.
Joacă Battlefield Hardline
Battlefield 3
Sau GTA IV
Call of Duty Advanced Warfare