| azazel21 a întrebat:

Ce jocuri MMO imi recomandati in afara de Wow,LoL,Runes Of Magic, 4Story?( a da, si sa nu aud de Metin2)

6 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Dota 2. E ca LoL doar ca are grafica mai buna, eroi sunt mai interesanti (Ai pe toti de la inceput). nu ai skinuri dar nu conteaza ca tot te distrezi, e super pacat ca mie nu-mi merge, si acum mai nou vad ca este de luat si pe gratis. il gasesti tu ca esti descurcaret... Salutare si bafta la joc big grin

| raikidd a răspuns:

Tera, raiderz amandoua sunt action mmo

| ELEMENT3110 a răspuns:

Free Jack
Free Realms
MicroVolts
A.V.A.
Eden Eternal

| Seeeveeen1 a răspuns:

Am eu un exemplu: Drankensag Online.
Dar se joaca pe internet nu-l poti downloada.
Sper ca te-am ajutat

| RussianBoy a răspuns:

Law

| noo4322 a răspuns:

Minecraft.