| costel121 a întrebat:

ce jocuri MMORPG imi recomadati asemanatoare cu Metin2, 4Story, Runes of Magic, Adollis, etc. Dau funda pentru unul mai reusit care imi place, spuneti unele pe care le stiti poate luati o fundita fara sa va ganditi prea mult.

Răspuns Câştigător
| expertwindows a răspuns:

Daca vrei un joc care sa merite totul, iti recomand 100% World Of Warcraft.Este tot un MMORPG,dar,dupa parerea mea,mai reusit ca toate cele mentionate de tine mai sus, inainte de ''etc.''.
Sau daca mai vrei un fel de Fantasy/Action, iti recomand PWI(perfect world international)
Link de download World Of Warcraft:http://eu.battle.net/wow/en/game/ iti cam trebuie cont, dupa ce il faci, dai log in si apoi il poti downloada
Link de download PWI:http://pwi.perfectworld.com/download
la fel iti trebuie cont, dar il faci mai repede ca la WOW
SPer ca te-am ajutat!

| costel121 explică (pentru expertwindows):

WOW este gratuit stiam ca acesta trebuie sa il scumperi

| expertwindows a răspuns (pentru costel121):

Nu neaparat, daca vrei privat nu trebuie sa il iei

| jiawen2013 a răspuns (pentru expertwindows):

Bine ai raspuns acum imi fac si eu cont pe el

5 răspunsuri:
| teito a răspuns:

Jade dynasty ii un joc fain

| Adrian12312 a răspuns:

Sauuu S4league www.s4league.com