| Hellofriends a întrebat:

Ce jocuri online MMO PT FETE(adica de care nu trebuie sa le desparci) mai cunoasteti in afara de StarDoll sau LadyPOPULAR?
dau fontita pentru cele mai interesante!:X:X:X

Răspuns Câştigător
| roberttare12 a răspuns:

Incearca imvu e super tare iti cumperi haine case e ceva ceg ca viata virtuala si nu trebuie sa te dezbraci doar ca trebuie descarcat fundita?big grin

1 răspuns:
| Eatmygun a răspuns:

Fetito vezi ca ce spui tu e numa de descarcat (downloadat) de pe net si sa stii ca daca te duci la scoala si inveti putina engleza te descurci. AAaaaa si iti recomand Perfect World.