| TuTuOfficial a întrebat:

Ce jocuri PC as putea juca? vreau cu impuscaturi da cam ca astea Good Father Hitman (oricare) Call of Duty si Mafia sunt tari da vreau altele imi puteti da link de descarcare da sa fie bune cel mai rapid raspuns si cel mai fain joc/jocuri vor/va lua funda big grin

Răspuns Câştigător
| sOg a răspuns:

Jocuri Multiplayer (online) : Cs 1.6, cs source FREAKZ, WoW Cataclysm, Combat Arms, Lost Saga, Dragon Nest, Blacklight Retribution (UN FPS EXTREM) etc.
Singleplayer(Tu Singur) : Mafia, Mafia 2, call of duty black ops 2, amnesia the dark descent (recomandat), ballance, BATTLEFIELD 3 (Battlefield 3, a primit Premiu)