| licped1 a întrebat:

ce jocuri pe PC imi recomandati cu componentele asteatonguerocesor AMD Athlon 5000 Dual Core, 2, 2GHz, 2GB de Ram, Placa video nVIDIA geforce 9500 GT 1GB, Windows 7 pe 32 bit.

2 răspunsuri:
| xToToShelx a răspuns:

Fii atent. Cu stie-ul asta iti e mult mai simplu sa vezi ce jocuri iti merg si care nu si la low requirement si la high:D
http://www.systemrequirementslab.com/cyri
Tot ce va trebui sa faci va fi sa instalezi java daca nu ai sau poti sa il instalezi in pc (e facut de google):D