| AgavriloaeiAndrei99 a întrebat:

Ce jocuri recomandati (in afara de fifa, pes si chestii de genu ) pentru un PC cu ram 1 GB, procesor 3.06 Ghz, 32 biti?
Raspunsul cu cele mai multe jocuri care imi plac primeste funda.

1 răspuns:
| Furthermore a răspuns:

Pai, daca iti place fotbalul si vrei sa vezi cum se manageriaza o echipa iti recomand FootBall Manager (2012 cred ca iti merge sigur, 2013 si 2014 nu sunt sigur, depinde si de placa video). Inafara de jocuri arhicunoscute gen metin, counter-strike etc. ti-as recomanda spiderman, wwe, chicken invaders(de ce nu laughing ), need for speed (underground 1 si 2 iti merg sigur), moto GP, formula 1 etc. Depinde si ce gen de jocuri iti plac. happy