| Stormwatch a întrebat:

Salut,TPU ce jocuri SHOOTER stiti in afara de half life,black mesa, far cry, cs? funditaa mare

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Medal of honor, battlefield, crysis, dishonored, cs condition zero deleted scenes, delta force, doom 3, quake 4, portal, portal 2, singularity, F.E.A.R., Stalker, Serious Sam, swat 4, dead space, metro 2033, bioshock, sniper elite, borderlands, wolfenstein 2009.

2 răspunsuri:
| StilleStrike a răspuns:

COD 5, Call of duty Modern Warfare 3, Call of duty Black Ops, Battlefield, Left 4 Dead.

| Stormwatch explică:

Hmmh is bune dar mai trebuie si altele