| LOONY a întrebat:

Ce jocuri stiti in care actiunea se petrece in Las Vegas sau Los Angeles? Inafara de Gta San Andreas.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mostesare a răspuns:

Fallout : New Vegas.
Doar atât am găsit.

| readdevil a răspuns:

Foarte bune jocurile pe care le-a zis Shooty. Matusa mea lucreaza la 2K games (checz) si am jucat Mafia 1, 2 de n ori daca vrei sa nu te enervezi si sa nu iti pierzi timpul evita jocurile alea. plus ca actiunea se petrece in 194. (al doilea sau primul razboi mondial) in rest Sleeping Dogs
TheGodFather(MobWars, 2)
Batman(Arkham origins, City, Asylum)
Spider-Man(1, 2)
JustCause
DC Univers
Sunt foarte bune. Hitman de destul de fain. Sau un FPS gen Crisys2 daca esti amator de asa ceva