| MeDarius a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste casti? https://www.emag.ro/......D15GL7BBM/

Răspuns Câştigător
| denisTiky a răspuns:

Din punctul meu de vedere, aceste casti au un aspect destul de frumos(imi aduce aminte de redragon). Dar iti recomand sa te iei si dupa ratingul general al produsului, pe eMAG este 4.62, foarte apropiat de 6, ceea ce inseamna ca este un produs ok. Dar ai grija! Eu am cumparat de vreo 2 luni niste casti de la marvo, la fel ca si ale tale, aveau rating mare, lume nu se plangea de ele, dar de la o vreme nu mai merge microfonul, iar ledul nu stiu daca nu s-a ars sau poate e din cablu. Bafta