| Nush08800 a întrebat:

Ce sa aleg dintre headset urile razer nari ultimate si hyperx cloud flight? Am vazut ca de razer se plange toata lumea ca sunetul nu e asa de bun si ca vibratiile sunt cam inutile...sunt asa de "fun"
La hyperx am vazut ca totul este calitativ, totusi...care ar fi mai bune? Sunt un player competitiv si vreau sa aud pasi etc

Răspuns Câştigător
| Ionut231312 a răspuns:

Pentru cs, CLAR HyperX... daca stau sa ma gandesc, HyperX in loc de Razer la orice ora.
Materiale proaste si preturi mari pentru Razer, materiale calitative si preturi decente pentru HyperX.

| Nush08800 explică (pentru Ionut231312):

Nu chiar Cs, dar pubg.Ms de raspuns!

1 răspuns: