| DjAbstraktw a întrebat:

Cei care au vazut serialul Arrow ( Arcasul ) Pot sa-mi zica daca sau facut joc uri dupa acel serial sau daca exista ceva asemanator in care folosesti doar arcul.
Si daca exista jocuri cu contracte adica trebuie sa asasinezi oameni iti cumperi arme noi ceva gen ca in hitman dar vr sa fie altfel ceva mai cool,
Si daca se poate sa aiba o grafica cat de cat buna sa nu fie ca la warms sau gta vice site si fe smechera.
FUNDA happy

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Exista o gramada de jocuri cu arc. unu dintre cele mai populare este The Elder Scrolls Skyrim. nu are doar arc, dar poti folosi doar arcul.

| DjAbstraktw explică (pentru Danzell):

Man am zis ceva inspirat din filmul arrow (arcasul) sau gen hitman ce mi-ai dat tu e complet diferit

| Danzell a răspuns (pentru DjAbstraktw):

Nu prea sunt chestii de genul inca.
pe langa skyrim mai sunt farcry 3, thief, crysis, cum am zis nu e inca ceva specific