| TheMenBoss a întrebat:

Cei care stie de unde sa descarce hackuri metin2private ((TRADE HACK, HACK DMG,HACK SPEED, MULTIHACK)) sa imi dea si mie linkurile la hackuri.Nu conteaza sa fie toate macar1-2 hackuri.DAU FUNDA SI LA CEL CARE RASPUNDE CORECT MAI DAU 1 INTREBARE SI II DAU FUNDA!big grin
PS:sa nu fie keyloggere va rog

5 răspunsuri:
| GameMaster93 a răspuns:

Intrati pe OraDeMetin si la rubica Hacks aveti hack-uri si de private si officiale. Daca joci oficiale iti recomand Mod PL este foarte cunoscut pe net, probat de mine,

http://www.orademetin.com/

Bafta

| Stefan0007 a răspuns:

Caut si eu hack DMG si HIT.

| al3ks a răspuns (pentru Stefan0007):

Noroc ca o sa va rezolv eu happy

| al3ks a răspuns (pentru Stefan0007):

Http:/ /www. girl share.ro/ 3232 944 7.7
O sa spuna ca e virus, dar nu este, daca vreti puteti sa-l desface-ti cu Resource Hacker:), funda?