| cristi13 a întrebat:

Cine are un blog/site si vrea publicitate GRATIS? Uitati cum: eu pun o reclama cu blogul/site-ul vostru pe blogul meu iar voi una cu blogul meu pe blogul/site-ul vostru. Astept raspunsuri...big grin

3 răspunsuri:
| SpeciMen a răspuns:

Asta nu e publicitate gratis laughing e banner exchange. iar tu iesi in avantaj fiindca daca faci asta cu un site mai accesat el iti trimite utilizatori si tu nu.

| cristi13 explică:

Nam zis neaparat un stie a zis si un blog nu ma intereseaza cat de ajansat este conteaza sa fie ceva big grin mai astept