| ℜëßëℓå a întrebat:

Heey! So, mi-am facut acum ceva timp un blog. Inainte aveam ceva mai multi vizitatori, ok, niciun comentariu, dar totusi aveam vizitatori. Acum nu prea mai am nici comentarii, nici vizitatori. Deci stiti cum pot sa imi fac publicitate online gratis pentru blogul meu? Publicitate, adica nu cum apare pe fiecare pagina reclama la ceva ca stiu ca asta nu-i gratis. Altceva. Sa fac pe un site, ceva publicitate. puppy dog eyes dau fundita celui mai bunut :3 happy

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| ℜëßëℓå explică:

Apropo, daca ma puteti ajuta voi, blogul meu este http://maddys.blogz.ro

| AnduBlondi a răspuns:

Poti trimite link-uri cu blogul tau pe retele de socializare.