| Tătar_George_1994 a întrebat:

Cine are un cont de League of Legends de level 30 cu skinnuri si multi eroi, sunt dispus si sa dau bani. Contact Skype: george. tatar23, rog seriozitate, Multumesc.

2 răspunsuri:
| Andr3y25 a răspuns:

Hhhh.Baiete..fa singur lvl 30... Daca tu esti noob si nu stii sa joci, vei lua numai bataie ..Asa ca joaca fa lvl 30 si aduna exp. Acel sistem de lvl te ajuta.

| Tătar_George_1994 explică (pentru Andr3y25):

Tu esti un noob, ce te doare pe tine ce fac eu, te fac la lol si cu cont de level 1 fara rune fara nimic. Veziti de treaba ta sarantocule.