| JohnMclane a întrebat:

Cine imi spune și mie cum pot cumpăra jocuri de pe steam! Dacă există metode sigure, dacă există metode fără a plăti cu cardul. Vă mulțumesc anticipat pentru răspunsuri!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Desigur ca exista metode sigure. Cu cardul, prin PayPal. Iti setezi frumos securitatea pe nivel paranoic si nu ai ce sa patesti (daca iti acceseaza cineva contul Steam de la alt calculator pentru a cumpara chestii ti se blocheaza si PP si Steam).

| wannabe a răspuns:

Vrei si tu Steam cu CS 1.6 si alte jocuri faine? Eu va recomand sa cumparati de la: stefan_crime1@yahoo.com
Ieftin si sigur.Are anunturi peste tot pe internet, doar daca il cautati pe google.E de incredere, a vandut multe si are reputatie. Eu voi mai cumpara de la el.