| cine1cine a întrebat:

Cine imi spune și mie cum pot cumpăra jocuri de pe steam! Dacă există metode sigure, dacă există metode fără a plăti cu cardul. Vă mulțumesc anticipat pentru răspunsuri!

6 răspunsuri:
| ÎngerCretin a răspuns:

Nu exista decat o singura metoda; cea cu cardul. Este sigura! Iti garantez! Am luat 8 jocuri de pe steam si nu m-am trezit cu surprize.

| ottotony a răspuns (pentru ÎngerCretin):

Nu chiar. Poti si cu SMS.

| ÎngerCretin a răspuns (pentru ottotony):

Eu am incercat cu sms, imi aparea oferta dar nu imi mergea. Ma gandeam ca e o problema de la steam sau nu se mai poate plati cu sms

| ottotony a răspuns (pentru ÎngerCretin):

Mie mi-a mers si saptamana trecuta.Dar la ei pe site scrie argumentat cum sa platesti.

| cine1cine explică (pentru ottotony):

Asta cu sms-ul am cam auzit și eu la mai multe lume!

| ottotony a răspuns:

Eu am cumparat cam toate jocurile pe steam cu SMS. happy Iti zic eu ca e mai sigur cu SMS.