| Crys_Christopher_1998 a întrebat:

cine imi spune si mie niste servere de minecraft 1.5.2 romanesti. eu as vrea sa intru cu cineva pe serverul lui si sa ma joc cu el, dar spuneti-mi momentan servere romanesti de minecraft 1.5.2. uitati id meu chrys_star. dau funda pentru cele mai bune servere.

Va Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sNex96 a răspuns:

Intra pe http://www.gametracker.com/, selecteaza minecraft si iti da toate serverele cu tot cu informatii despre ele.
Bafta. ^^

6 răspunsuri:
| Puma123 a răspuns:

Dap... Eu joc minecraft de mult! O problema ai! Nu prea mai sunt servere de 1.5.2 Aproape toate sunt de 1.7.2 1.7.3 1.7.4! Nu prea mai sunt! Am 50 de sv in lista si nici unu de 1.5.2! Da un update la MC si joaca pe sv de 1.7.2

| Crys_Christopher_1998 explică (pentru Puma123):

Nu inteleg cum sa dau update la MC?

| sNex96 a răspuns (pentru Crys_Christopher_1998):

Inainte sa intri in Mc, bifeaza casuta cu force update si minecraftul se va updata la ultima versiune. Acum depinde de care Mc ai. Daca ai Mc cumparat e mai usor dar daca e piratat o sa fie mai greu.
Bafta!

| Crys_Christopher_1998 explică (pentru sNex96):

Am si mc 1.5.2 acum si ala cu toate versiunile

| Crys_Christopher_1998 explică (pentru Puma123):

Da am gasit un server foarte tare de minecraft 1.5.2 uite ip:23.235.236.8:25755 am gasit server de acum 7 luni numele serveruluibig grinipCraft Fondatorul este DipKode eu pe server ma numesc :AndrewPH