| Cumintzel a întrebat:

cine imi zice niste jocuri care merita descarcate pe ios? Dau funda

3 răspunsuri:
| annikap a răspuns:

Shazam, viber, whatsapp, youtube, my secret folder, skype, google translate, deal or no deal, bubble explode, smash hit, 2048, appzapp, my script calculator, scribd, forismatic, copy, relaxia. Cam astea le am eu big grin mai am de editat poze whitagram, VSCOcam, rookie, reflection, phonto, visage lab, beauty plus, perfect365, line camera, pics art.

| anonim_4396 a răspuns (pentru annikap):

Majoritatea de aici sunt aplicatii laughing

| Cumintzel explică (pentru annikap):

Si jocuri imi poti zice?big grin dau funda.