| Whp a întrebat:

Cine imi zice si mie unde trebuie sa bag fisierul "dfengine" la pes 2012? ca tot imi da eroarea aia cu "dfengine. dll" si nu stiu unde trebuie sa bag acel fiser... Dau funda!

1 răspuns:
| petertb a răspuns:

Ma, deci uite aci un link de unde sa tragi fisieru: http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? dfengine (asta in caz ca nul mai ai)
ce ai u de acut este sa urmezi urm pasi :
1. downloadeaza-l
2. extrage-l in C:\Windows\System32
3. da i un restart la pc
4. apasa pe butonul de start si intra in run(asta daca fol XP)
5. scrie "CMD" si dai enter
6. scrie: regsvr32dfengine.dll (sau daca nu merge asa scrie : regsvr32"dfengine".dll) si da i enter. bafta;)