| UnTriunghiEchilateral a întrebat:

Cine imi spune de unde iau dfengine. dll pentru pes 2012 si cum se instaleaza are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dontforget a răspuns:

Îl iei fix de aici http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? dfengine undeva pe la mijlocul paginii dai download, îţi mai apare o fereastră şi îl iei. De instalat e foarte simplu, probabil o să fie arhivat, deci îl dezarhivezi şi.dll respectiv îl pui în dosarul cu pes 2012. Nu ştii ceva, doar întreabă. Dacă îţi reuşeşte sper să dai şi o fundă. Numai bine...

| UnTriunghiEchilateral explică (pentru Dontforget):

Nu imi merge, l-am pus in folderul jocului si tot nu vrea, ce ma fac?

| Dontforget a răspuns (pentru UnTriunghiEchilateral):

Îţi dă aceeaşi eroare?

| UnTriunghiEchilateral explică (pentru Dontforget):

Da,tot aceeasi eroare

| Dontforget a răspuns (pentru UnTriunghiEchilateral):

Mai pune o dată acel dll în joc şi pune-l în dosarul unde este executabilul şi porneştel de acolo nu de pe ecran. Şi dacă nu vrea nici aşa încearcă sa pui dll ăla în alte dosare din joc poate nu îl pui unde trebuie la urma urmei aia este problema şi trebuie să pornească.

| UnTriunghiEchilateral explică (pentru Dontforget):

Da,am reusit, multumesc mult de tot

| sP0ng3 a răspuns (pentru Dontforget):

Si mie imi da acceasi problema ma poti ajuta? ca nu am inteles unde bag etc straight face daca ma poti ajuta da-mi add la : starzZ_Sebik@yahoo.com Multumesc

| Dontforget a răspuns (pentru sP0ng3):

Scuze dar te bag degeaba pe mess pentru că nu am timp, nu am mai intrat pe mess de 2 săptămâni. Încearcă, să ştii că nu este greu deloc. Iei.dll ăla şi te duci unde ai instalat tu pes acolo trebuie să bagi.dll într-un dosar dar nu ştiu în care pentru că nu am bagat jocul. Presupum că in system dar nu sunt sigur poate îţi zice pufuletele. Baftă Dacă tot nu reuşeşti îţi explic eu poate mâine mai detaliat.

| Stiuculetee a răspuns (pentru UnTriunghiEchilateral):

Ma ajuti si pe mine te rog?
ID : tupy_alex23

| Min_Cos_1995_mv8l a răspuns (pentru Dontforget):

In ce folder sa l pun? ca nu stiu

| Min_Cos_1995_mv8l a răspuns (pentru Dontforget):

In ce folder se pune?

18 răspunsuri:
| aiCEVAcuMINE a răspuns:

Unde ai pus dfengine-dll-pentru-pes-2012-si-cum-se-instaleaza- am urmat nstructiunile dar tot nu merge nu reusesc eu poate...te rog ajuta-ma... funda

| NaVi324 a răspuns:

Folderul il descarci de aici: http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? dfengine.cu siguranta va fi arhivat, asa ca il dezarhivezi in 'local disk c' > 'windows' > 'system'
Bafta!

| HoratiuL a răspuns:

Nu ma ajuti si pe mine putin danielmltr?

| seby1818 a răspuns:

Danielmltr mersi mult dar am o problema cand intru sa imi creez profilu se blocheaza ce sa fac?

| sP0ng3 a răspuns:

Luati dfengine si il pune-ti unde ati instalat jocul, unde e "crack-ul" unde e settings si restul! Bafta.

| lucian200 a răspuns:

Fratilor eu cand copiez dfengine in C:/ Konami pes 2012 imi tot da o eroare „the dinamyc library rld.dll failed to load... cum sa fac?

| lucian200 a răspuns:

Eu cand bag dfengine in C:/Pro Evolution Soccer imi apare eroarea asta cu dinamic library rld.dll failed to load. cum fac?

| Lauurian a răspuns:

Imi zice si mie de ce imi da eroare pes 12 exact cand sa imi creez profil? sad