| benzema100 a întrebat:

Cine ma ajuta cu un cont imvu nu ma lasa sa fac cont completez toate alea si cand dau create imvu account apare Sorry, based on the information you provided, you are not eligible to join IMVU at this time daca e la date of birth spuneti-mi cum sa pun sa am peste 15 ani! ca nu stiu dati add la ady.ady2118 sau scrieti jos!

1 răspuns:
| fabian21 a răspuns:

Ma vezi sa scimbi putin sa pui nume si parola care nu sau mai folosit acolo si la data nasteri scrie cai 18 ani chiar dana nai bafta!