| OanaSiCamAtat a întrebat:

am incercat sa-mi fac un cont pe IMVU, am descarcat jocul dar cand vreau sa-mi fac avatarul, completez tot formularul si imi apare sus o bara rosie in care scrie "Sorry, based on the information you provided, you are not eligible to join IMVU at this time." nu stiu ce am facut aiurea...Dau FUNDITA pentru cel mai explicit raspuns care ma ajuta sa rezolv!

1 răspuns:
| deliahusky90 a răspuns:

Imvu l-am descarcat si eu ..si are virusi poate ca de asta a aparut asa..nu stiu sigur cauta translator englez roman daca nu stii ce inseamna. Funda?