| xXAlex a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine sa fac un servar de metin2 ii dau Owner+FUNDA.big grin.id de mess:ramibadaood.Lsatimi un mesaj la TPU si bagati-ma pe mess. FUNDAAAAAA.

1 răspuns:
| Wwe12345Wwe a răspuns:

Deci am avut admin si am experienta..iti trebuie sponsori pentru donati dar daca u nu sti sa il intreti e rau.Servarul ca sa fie populat iti zic eu sa:1-Nu fie hamaci; 2-Sa aia itm pana in lvl 92 la shop; 3-Sa aiba 6/7; 4-Sa ai stafuu calumea, 5-Nu da multe rr la conturile jucatorilor.