| Vanea_Florin_1971 a întrebat:

cine ma poate ajuta caci am o problema cu MINECRAFT pai cand fac prieteni server de minecraft si intru si eu pe server pot sa ma misc dar daca sparg ceva nu mi-l da in mana si dupa cateva minute ma da in locul in care m-am spawnat cine ma poate ajuta va rog. Sa fie problema de la hamachi si daca e puteti sa ma ajutati sa o rezolv?

3 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Inceraca sa iei o versiune mai nou aia poate veche si contine un bug de aia te sfatuesc sa schimbi.

| Vanea_Florin_1971 explică (pentru VladyXR):

Salut joc pe 1.7.2 si deja am incercat pe 2 launchere

| VladyXR a răspuns (pentru Vanea_Florin_1971):

Pai poate fi problema sv-ului sau a launcherului.