| Ovidiu1221 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine, am instalat Need for Speed Rivals si imi da o eroare cand intru in el zice ceva de genu ca nu e compatibil cu windows

am Windows 7 x86

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Si vrei o lectie de limba romana sau ce? ARE NEVOIE DE WINDOWS PE 64 DE BITI!

| StefanVLY a răspuns:

Încearcă sa dai click dreapta pe joc, compatibility, Compatibility mode şi încearcă toate variantele, sper să-ţi meargă.

| ThisIsBIS a răspuns:

Nu e compatibil cu Windowsul, nu ţi-e clar? Trebuie să bagi alt Windows.

| Ovidiu1221 explică (pentru ThisIsBIS):

Pai ce windows 8, xp, vista care?