| Alexutz112 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna cu imi pun IP static la serverul meu de CS 1. 6?

Răspuns Câştigător
| RadXx a răspuns:

Buna Alex daca ai vrea un ip static trebuie sa te duci la cei de la rds si le spui sa ati schimbe ip cu un ip static sau foloseste programul hide easy ip happy sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| marik99 a răspuns:

Ip static thinking Hmm...Nu poti pune Ip static atata timp cat esti pe Rds/Rcs, Upc sau alte retele. Ip static stiu ca are doar NextGen. Altele numai stiu thinking Deci in concluzie, trebuie sa ai internetul cu NextGen, si Ip iti va ramane stabilwinking