| mawis a întrebat:

cine se joaca in minecraft si are serverul sau imi poate spune daca este rau cind la plaginul permission ex se repeta comanda Exemplu ( - essentials. warp, - commandbook.warp.teleport ) ( - commandbook. spawn, - essentials. spawn) acestea sunt doua exemple de pluginuri dar sunt si mai multe, leas sterge si leasi lasa doar cite unul de fiecare dar citeodata cind le sterg de exemplu toate de la commandbook nu lucreaza unele comenzi care le sustine si essentils (nu spun ca nu ar lucra nici una insa 30% aproximativ nu lucreaza) pe mine nu ma deranjeaza ca sunt scrise ci ca pot lucra rau pluginurile de exemplu (am facut un warp cu numele padure care sa inregistrat in commandbook iar playerii scriu /warp padure insa warpul nu se cauta in commandbook ci in essentials iar playerilor le arata ca asa warp nu exista) va rog sa imi raspundeti dau funda si vot
Va multumesc anticipat

1 răspuns:
| Ketchup2012 a răspuns:

Pai, nu este rau daca se repeta o permisie, rau este ca tu in loc sa folosesti GroupManager si Essentails (care contine peste 200 cmd de ex: /setwarp,/setspawn,/sethome,/home,/warp, etc.) te complici cu "commandbook".