| Bratu_Gabi_1982 a întrebat:

Cine se pricepe la servere de samp adica sa le structureze... eu as vrea sa fac un server de stunt si nu ma pricep.adica am platit un host si mi-au dat un server nou.si as vrea sa stiu dar e complicat.dac e cineva care stie contactati-ma! pls!
ID yahoo: gabi.bratualexandru
ID skype: gabi.bratu
Si mai am un server descarcat de pe net si as vrea sa stiu daca cineva esti dispus sa plateasca un host ca sa mearga online serverul meu ii dau Rcon + admin lvl 100000000.

2 răspunsuri:
| MrAnimo a răspuns:

Vezi daca poti face harti in MTA

| Bratu_Gabi_1982 explică:

Si ce rezolv? Mie imi trebuie host... o persoana care sa.plateasca hostul colaborand cu.mn