| dupstepbakk a întrebat:

cine stie cum pot face dragoste cu iubita mea in gta san andreas? Sau cum imi pot face o iubita sau mai multe in primul oras, fara sa fac misiuni si fara misiunea aia in care trebuie sa dai foc la o casa si trebuie sa salvezi fata si iti devine iubita nu este si alt mod de imi face o iubita?

2 răspunsuri:
| godfather1997 a răspuns:

Salut, am doua vesti pentru tine, una buna si una rea. Vestea buna este ca poti sa faci sex cu iubita ta daca instalezi gta coffe mod daca dai search pe net o sa afli cum se instaleaza. Dar vestea rea este ca nu ai cum sa iti faci iubita fara sa faci misiuni. Sper ca te-am ajutat

| Diia_Dianutza_1997 a răspuns:

Nu-i adevarat poti sa faci asta dar trebuie sa te invite inauntru si cat despre alte iubite nu stiu cauta pe net... FUNDA?