| Cristian2003 a întrebat:

La GTA san andreas poti sa faci mai multe misiuni si dupa sa te duci la casa ta din joc si sa le salvezi dupa ce le-ai terminat sau trebuie sa le salvezi pe rand? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orice gta poti face cate misiuni vrei si apoi sa salvezi...iti recomand sa faci cate 10 si sa salvezi, eu asa am facut

| Cristian2003 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentruu raspuns

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Eu faceam 5 misiuni si salvam si tot asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salvezi când vrei.

| SonicAndrei a răspuns:

Poți salva oricând la orice GTA. Față de zygi98, eu îți recomand să salvezi după fiecare misiune fiindcă nu ști niciodată ce se poate întâmpla. Poate se ia curentul, poate mori sau pierzi lucruri importante (în joc)... sau orice.

Întrebări recente