| stefandanyel a întrebat:

Cine stie jocuri gen GTA,Sains Row,Mafia 2, Prototype?

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Incearca Sleeping DOgs, Just Cause 1 si 2, toate jocurile din seria Saint Row, The Godfather 1 si 2, Scarface: The world is yours...si mai sunt dar nu imi vin in minte. Incearca-le pe astea deocamdatahappy

9 răspunsuri:
| Luck19 a răspuns:

Ar fii
1. Watch Dogs
2. DarkSiders 2
3.BattleFiled 3
4.BattleFiled 4
5.Sniper Elite
6.Max Payne 3
7.Halo 4
8.Halo 5
9.Crysis 3
10. Wolfenstein The New Order(daca iti merge Wolfenstein comm la raspuns PLZ)
11.Crysis 2
12.Gears Of War 3
13.Call of Duty:Black Ops 2
14.Call of Duty:Modern WArfare 2
15.Call of Duty:Modern Warfare 3
16. FarCry 3
17.The Last Of Us
18.Tomb Raider
19. DayZ
20. Dragon Age

| DuDDy24 a răspuns (pentru Luck19):

A spus jocuri asemanatoare cu GTA IV, Saint Row...adica jocuri open world. Tot ce ai spus tu acolo, fara Watch Dogs, sunt shootere.

| Luck19 a răspuns (pentru DuDDy24):

GTA IV nu e chiar open world
Open world inseamna lume deschisa (in caz ca crezi ca nu stiu ce inseamna)
Si shootere-le sunt bune nu?
big grinD

| DuDDy24 a răspuns (pentru Luck19):

GTA IV alaturi de Watch Dogs, Just Cause si Saint Row sunt cele mai bun jocuri open world, Gta e probabil " cel mai open world dintre toate"laughing
Da, shooterele sunt printre cele mai renumitebig grin

| Luck19 a răspuns (pentru DuDDy24):

Ai skype?

| DuDDy24 a răspuns (pentru Luck19):

Am cont dar nu il mai folosesc, nici nu il mai am instalat in pc... Vrei sa te ajut cu ceva?big grin

| Luck19 a răspuns (pentru DuDDy24):

In plus open world nu inseamna ca ai acces la orice
Adica ca ai putea taia copaci
cum faci in minecraft?

| DuDDy24 a răspuns (pentru Luck19):

Daaa, aici m-ai prins, nu pot nega ca minecraft e open world-ul rege, dar nu poti sa il compari cu GTA IV. In GTA ai grafica, poveste, gameplay, etc., lucruri de care minecraft cam duce lipsa... Dar cu ii place, ii place, eu nu am nimic impotrivawinking

| Luck19 a răspuns (pentru DuDDy24):

Ai facebook
Aici cu grafica la GTA 4 m-ai prins pe mine
Am GTA 4
Grafica uimitoare dar daca adaugiin shader la minecraft se poate sa incerce sa concureze cu GTA 4