| andrei7dream a întrebat:

Cine stie niste moduri pentru minecraft? Am vazut la unu un mod misto.Erau niste oameni mici care erau de partea ta si le spuneai unde sa mineze si ei minau.Stiti ceva moduri? Daca puteti sa imi spuneti si cum sa le instalez ca asta nu prea stiu.M-am luat dupa unu si mi-a bulit minecraft'u.Pleaseee va rog si daca puteti sa-mi dati moduri pentru versiunea 1.4.7 BlackEdition, daca nu imi instalez eu o alta versiune.

3 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Pai uite cateva moduri foloitoare:
X-Ray Mod
Brush Mod

| andrei7dream explică (pentru MytzaMytz):

Pai si ce fac? am invatat sa le pun dar zi-mi ce fac...

| MytzaMytz a răspuns (pentru andrei7dream):

X-ray-te ajuta la minerit, raze x, il activezi de pe x pentru raze x si pentru lumina l.
Brush-Poti face desene.