| xAudCulorix a întrebat:

Cine stie skinuri minecraft tari sa-mi dea numele sau link-ul. Multumesc.

3 răspunsuri:
| MariusS71 a răspuns:

Uite aici skinuri: http://mcskinsearch.com/

| xAudCulorix explică (pentru MariusS71):

Cum pot sa-i schimb numele la skin?

| MariusS71 a răspuns (pentru xAudCulorix):

Nu poti. Numele pe care il are pe ala ti-l pui. Dac poti cauta ce nume vrei si iti apare acolo mai multe skinuri la numele ala. De exemplu am cautat marius si mi-a dat marius221, marius71, Marius0 si mai multe cu diferite skinuri. Am vrut ca numele sa fie marius si cred ca daca are un numar dupa el nu mai conteaza. Dar daca vrei un nume special, unic nu poti schimba numele skinului.