| xXxVALLYxXx a întrebat:

happy Cine stie un server privat de metin2 pvm cu level maxim 99 sau 127 in care sa cresti usor si bani sa se faca mai repede! ( si daca are inel de teleportare ar fi perfect) FUNDA celui mai bun raspuns! happy (am ales categoria pentru ca este cea mai vizitata :p)

Răspuns Câştigător
| Artys a răspuns:

Metin2 Lunaris cauta pe google e foarte tare lvl maxim 225. Itemele cele mai noi in 1 sapt 2 maxim faci lvl 225 bani ii faci foarte usor... Si are si inel de teleportare...

Funda?big grin

| xXxVALLYxXx explică (pentru Artys):

Nu era exact ceea ce cautam dar e super si asta! Ms mult happy

| Artys a răspuns (pentru xXxVALLYxXx):

Cp mi-e mi-au blocat contul pentru Pk mode dar o sa ma reapuc si eu

7 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Metin2 mondial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are cu Dragoste si sex?

| xXxVALLYxXx explică (pentru anonim_4396):

Am ales aceasta categorie pentru ca este una din cele mai vizitate! happy

| ghiduta a răspuns:

Salut permitetim sa va prezint cel mai tare servar de mt privat fara modati cu cele mai bune itm atentie aicea se poate dona sa prin vot odata la doa ore obtinand 10 marci eu joc cine vrea ajutorul meu contactati ma pe idi lv macsim 250 ghiduta111@yahoo.com
saitu de joc este
www.omega-online.fr merita o incercare

| AdElInGaBrIeL a răspuns:

Metin2Ston.ro