| SirBenDover a întrebat:

Cine stie un site de unde pot sa iau un hack gratis pentru jocul World of Tanks sau cine poate sa imi trimita unul pe messenger sau skype? Dati-mi mesaj privat sau id-ul de messenger sau skype daca aveti un asemenea hack!

4 răspunsuri:
| LovelyMan a răspuns:

Ai un mesaj privat.

| packman a răspuns:

Nu prea poti hackui acest jocwinking imediat esti depistat de admini si puuuf laughing dar stiu cateva trucuri

| SirBenDover explică (pentru packman):

Trucuri adica unele hackuri care chiar merg?

| packman a răspuns (pentru SirBenDover):

Nu hackuri... stiu unele pozitii si mai multe moduri in care poti distruge tancuri de X cu unul de 5 laughing