| AnonimusSaSeStie a întrebat:

cineva face un server de metin 2 privat. Pentru ca vreau sa devin GM.Dau Funda +Vot

5 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

?
Poti sa iti faci si singur un server de Metin2.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Am facut si eu un server de metin2 astazi. Dar mai este de munca la server. Adauga aalex206@yahoo.com (mess)
aalex206(skype)

| AnonimusSaSeStie explică (pentru TheKillerOfKillers):

TheKillerOfKillers te-am adaugat si pe skype si pe mess dar nu imi dai acc....adaugama pe id stefanutz.gherghel(mess)...stefano.gherghel(skype)

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru AnonimusSaSeStie):

Din greseala ti-am dat acc. Dar e o problema. Am sters din greseala serverul. Intra pe mess si vorbim acolo. Vreau sa incerc sa fac serverul pe IP.

| AnonimusSaSeStie explică (pentru TheKillerOfKillers):

Da intru imediat