| Adytza_ADy_1986 a întrebat:

Cn stie un bild foarte bun pentru alistar si ce campioni i este mai usor de invins. Vreau sa imi raspunda cine-va care joaca "LOL"=League of Legends.Astept raspunsul vostru...

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Un build de suport pentru alistar este urmatorul:Talisman Of Ascension, sunfire cap, Boots Of Mobility si restul este de situatie.Credca ai vrut sa spui pe cine face counter alistar:http://www.championselect.net/champions/alistar acolo gasesti counter