| Floria_Ioan_1996 a întrebat:

Cred ca înnebunesc!
Cine a fost copil prin 2012 poate va știi.
Eu jucam doar jocuri de pe browser.
Vreau sa aflu numele unui joc :
Îmi aduc aminte ca un joc dintre ele adică 1 trebuia sa evadezi dintr-un buncăr,la subsol era un fel de bicicleta pe care trebuia sa o asamblezi, trebuia sa găsești o maneta ca sa deschizi USA iar când ieșeai se făcea imaginea albă și terminai jocul.
Al doilea era cu o mașina albastra.
Ți se stricase furtunul și tu trebuia sa te duci la pădurar și sa ii dai ceva, apoi puteai lua furtunul. Dupa ajungeai într-un oraș cu multe case abandonate și cu un garaj la care trebuia sa rupi ceva de lemn ca sa ajungi in spate.
Nu mai știu in ce joc era dar știu ca trebuia sa dai foc la casa unei femei.
Seamănă cu submachine și are o grafica jalnica.
Dacă nu găsesc jocul cred ca o sa înnebunesc!
Plsss

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Era ceva in genul lui corridor?