| DanuScutari a întrebat:

Cred ca stiti cu totii serverul b-zone, nu? Pai eu ma joc de ceva timp pe el si am lvl 17 si inca nu stiu cum faceti asa de multi bani,ce afaceri faceti,ce job,cum faceti asa de multi bani, daca ma ajutati dau FUNDA!

1 răspuns:
| KLiNK a răspuns:

Nu am reusit nici eu sa fac multi bani. Dar cel mai mult am avut in banca 500k. Ceea ce este ceva. Am participat la eventuri in primul rand si am muncit zile intregi. Acum ca s-au facut salariile mai mari este mai usor sa faci bani. Trebuie decat sa ai rabdare. Uite, eu de exemplu am avut 2 prieteni care s-au lasat de B-Zone si atunci mi-au dat mie banii lor big grin. Asa am facut 500k.