| Euu_Fausto_1978 a întrebat:

recent m-am apucat de samp pe serverul rpg2.b-zone si am level 6 dar nu am bani deloc, si am vrut sa vad daca stiti un hack care sa mearga pe acest server 100%, si sa pot sa imi dau bani levelul nu prea ma intereseaza doar ca nu am bani deloc! dau funda primului site corect!

1 răspuns:
| Pana_Nicu_Alexandru_1989 a răspuns:

Sal te-as sfatui sa nu incerci nicioda un hack pentru a avea bani sau ce vrei tu sa ai in respectivul jo, ca si eu joc jocuri si am nevoie de gemns, dar nu folosesc hack nu am nevoie de el ca daca te prinde ca folosesti hack-uri te va da ei afara din respectivele jocuri eu iti spun adevarul nu te juca cu hack-uri fale prin efort asa se castiga o batalie si apoi razboiul al jocurilor.Eu iti spun ca asa e foarte bine.Pa.