| Cata_Catalinutzu_1905 a întrebat:

cred ca toti am jucat vreodata metin ok? dar acum sau facut servare de metin gen calliope,dionis, krixus etc, etc... dar uni spun ca au virusi asa ca eu am un antivirus si am testat unul si mi-a dat risk mare de virus este adevarat sau nu au virusi dar esye antivirus-urile proaste? laughing)

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

Eu n-am jucat niciodata metin, nici nu stiam ce e ala pana de curand, pare sa fie o porcarie, mai bine ma joc wow pe privat. De ce nu joci pe metin oficial ca un gamer adevarat.