| Georgian_Popescu_1999 a întrebat:

Credeti ca componentele pe care o sa le iau sunt combatibile intre ele.
Componentele sunt tonguelaca video GTX 650 oc 2GB
Procesor: AMD Fx-8320
Sursa:Sirtec EP-750S, 750W, ATX 2.3, PFC activ
Placa de baza Asrock B75 PRO3, socket 1155
Memorie Kingston HyperX blu 4GB, DDR3, 1600MHz, CL9, 1.65V

Si sunt bune pentru gaming adica s-ar putea sa imi mearga gta IV sau Far cry 3 Etc.

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

In 1700 lei ai asa:
http://www.mediadot.ro/wishlist/46612/
Nu ti-am pus carcasa. Totusi, sunt carcase pana in 100 lei din care poti alege.

3 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Procesorul nu este compatibil cu placa de baza. Procesorul are socket AM3+,iar placa de baza are socket 1155. Spune un buget pentru a-ti face o configuratie.

| Georgian_Popescu_1999 explică (pentru OctaLoL):

16 milioane

| Georgian_Popescu_1999 explică (pentru OctaLoL):

1700 ron

| OctaLoL a răspuns (pentru Georgian_Popescu_1999):

In 1700 lei ai asa:
http://www.mediadot.ro/wishlist/46612/
Nu ti-am pus carcasa. Totusi, sunt carcase pana in 100 lei din care poti alege.