| snoopdoggftwiz a întrebat:

Credeti ca este un laptop bun de jocuri mai noi (2013, E3 2014)? stiu ca nu este un laptop de gaming, dar il am si nu stiu ce jocuri sa imi iau ca sa nu-i ard placa video sau placa de baza(adica sa nu fortez laptopul cu ce nu merge). Ce jocuri mi-ati recomanda : rpg, shooter, curse, etc? http://www.emag.ro/......BM/.Laptop HP pavilion 15-n001sq

1 răspuns:
| Pisoi98 a răspuns:

Da este destul de bun dar deoarece placa video este mica sa nu te astepti ca o sa joci jocurile la high, le poti juca la low sau la mediu.Ai putea juca cs go, lol, dota 2 poti sa mai cauti jocuri pe net si te poti uita la cerintele minime.