| Zuzumilk26 a întrebat:

Credeți ca o sa fie GTA 5 iarăși gratis pe epic games?

9 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu, chiar deloc. Daca l-au dat o data, sansele sa-l dea din nou sunt infime, poate chiar nule.
Vad ca multi fac liste cu unele jocuri deja date, deci nici ei n-au habar.

Ca mic hint, observa unele simboluri de prin imagini, cel de ieri a fost o lama de fierastrau, semana un pic cu Borderlands 3, dar ei au mai dat un Borderlands, deci nu prea avea cum. In cea de azi este un topor, iar, ghici cine are un topor-simbol? The Long Dark happy Desi nu-i pe Epic, s-ar putea sa-l bage, caci nici Cities Skylines nu era si l-au bagat, sau cel putin asta am inteles din discutiile altora.
Oamenii zic ca baga Metro 2033 sau Jurassic World Evolution, ceea ce n-ar strica, dar, din nou, este doar o lista gasita pe 'net, deci nu prea am de unde sti sigur.

| Zuzumilk26 explică (pentru LPCTSTR):

Ca am un cupon de 40 de lei pe epic. Si acum GTA 5 ii 70 de lei. Merita sa dau pe el 30 de lei?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Zuzumilk26):

S-ar putea sa mearga treaba asta, ca minimul ca sa folosesti cuponul era 30 parca.
L-au dat deja, ma indoiesc enorm ca il vor da din nou.

| LPCTSTR a răspuns (pentru LPCTSTR):

Eventual, fa-ti un alt cont pe alt dispozitiv si IP ca sa nu stie ca esti tu si il vinzi peste cateva luni la 30/15 lei sa-ti iei banii inapoi.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Mizeria aia de joc nu merita nici un leu.

| LPCTSTR a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

GTA5?! Ciudat, e prima oara cand aud.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru LPCTSTR):

O timpenie sinistra pentru copii care ciudat ca are rating 16+ daca imi aduc bine aminte care nu se respecta mai pe nicaieri... Eu am jucat vreo 20 de minute, mai ca ma luase somnul, si l-am dat naibii. Plus de povestea cretina. Seria Mafia ii da clasa de departe. Dar nah, ce sa zic, intr-o lume in care inca se joaca CS la greu iar prostioare ca Apex Legends si Fortnite rup ca succes...

| LPCTSTR a răspuns (pentru LPCTSTR):

Au dat The Long Dark happy

| al0o0o0 a răspuns:

Nu cred