| anonim_4396 a întrebat:

Cu EA Acces pot juca FIFA 17 pe xBox One ca si cum as avea Xbox Live Gold nu?

Răspuns Câştigător
| Apetrei_Alexandru_1993 a răspuns:

Da, desigur

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Apetrei_Alexandru_1993):

Salut, multumesc, eram nehotarat daca sa cumpar un cod din acela, eu doar FIFA 17 joc..in rest nu ma omor cu restul jocurilor happy

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Apetrei_Alexandru_1993):

Se pare ca nu ma lasa sa-ti dau funda..vad ca nu apare fundita in dreapta ca sa ti-o pot da..cand apare o sa ti-o dau, mersi de ajutor

| Mihai_Niculae_1991 a răspuns (pentru Apetrei_Alexandru_1993):

Eu stiam ca nu se poate juca online daca ai ea acces fara cont live gold